perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

buzë në suedisht

Fjalë: buzë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (14): bård, bord, bryn, gräns, kant, marginal, rabatt, ram, rand, remsa, strand, egg, brädd, läpp
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez buzë, buzë në suedisht, bård në shqip
buzë në suedisht