perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

copë në suedisht

Fjalë: copë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (20): andel, ära, dyrkan, heder, honnör, vördnad, bit, del, detalj, lott, part, utsnitt, skiva, stycke, tugga, mynt, peng, pengar, slant, konst
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez copë, copë në suedisht, andel në shqip
copë në suedisht