perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dëmtoj në suedisht

Fjalë: dëmtoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): ont, förfalla, krossa, slita, åverkan, förfång, men, skada, synd, ramponera, avnöta, fördärva, förgöra, förinta, ödelägga, ruinera, spoliera, tillintetgöra
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dëmtoj, dëmtoj në suedisht, ont në shqip
dëmtoj në suedisht