perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dashuri në suedisht

Fjalë: dashuri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): like, kärlek, kärlighet
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dashuri, dashuri te verteta, dashuri e ndaluar wikipedia, dashuri e ndaluar serial, dashuri e ndaluar poezi, dashuri e ndaluar pjesa 25, dashuri në suedisht, like në shqip
dashuri në suedisht