perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

degë në suedisht

Fjalë: degë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): dotterbolag, filial, gren, avdelning, tropp, trupp
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez degë, degë rosario, degë amoblamientos, degë në suedisht, dotterbolag në shqip
degë në suedisht