perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

derë në suedisht

Fjalë: derë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): dör, dörr, grind, port
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez derë, derë në suedisht, dör në shqip
derë në suedisht