perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhomë në suedisht

Fjalë: dhomë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (11): kammare, fred, rom, rum, fredlig, godmodig, stilla, lokal, utrymme, hall, sal
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dhomë, dhomë në suedisht, kammare në shqip
dhomë në suedisht