perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhunë në suedisht

Fjalë: dhunë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): våld, tvang
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dhunë, dhunë në suedisht, våld në shqip
dhunë në suedisht

Fjalë të ngjashme

pushime ne shqiperi lopë qumeshti