perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dhuratë në suedisht

Fjalë: dhuratë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (13): gåva, gode, present, befintlig, förevarande, gällande, närvarande, nuvarande, presens, skänk, nitid, nu, suvenir
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dhuratë, dhuratë në suedisht, gåva në shqip
dhuratë në suedisht