perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

diell në suedisht

Fjalë: diell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): sol
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez diell, diell xhaxhi piktori, diell sensors south africa, diell sensor, diell rushiti, diell proximity sensors, diell në suedisht, sol në shqip
diell në suedisht

Fjalë të ngjashme

luiz gambim dele momodu madh island