perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dokument në suedisht

Fjalë: dokument (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): akt, aktstycke, belägg, certifikat, dokument, handling, urkund
Vlerësim:
(5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dokument, dokument zyrtar, dokument wz, dokument utifrån, dokument standard prestasi, dokument sad, dokument në suedisht, akt në shqip
dokument në suedisht