perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

dru në suedisht

Fjalë: dru (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): tömmer, trä, tre, ved, virke, träd
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez dru, dru yoga, dru wakely, dru sjodin, dru joyce, dru hill songs, dru në suedisht, tömmer në shqip
dru në suedisht