perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

duhan në suedisht

Fjalë: duhan (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): tobak
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez duhan, duhanpirja, duhan za nargilu, duhan za motanje cijena, duhan za motanje, duhan za lulu, duhan në suedisht, tobak në shqip
duhan në suedisht

Fjalë të ngjashme

ann duroj meda betohem