perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

edhe në suedisht

Fjalë: edhe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): och, samt, även, ävenledes, också
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez edhe, edhe pak mp3, edhe pak lyrics, edhe pak dhurata dora mp3, edhe pak dhurata dora download, edhe pak albatrit, edhe në suedisht, och në shqip
edhe në suedisht