perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ekspozitë në suedisht

Fjalë: ekspozitë (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (10): förevisning, uppvisning, visning, föreställning, framställning, presentation, show, skådespel, föreläsning, utställning
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez ekspozitë, ekspozitë në suedisht, förevisning në shqip
ekspozitë në suedisht