perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

element në suedisht

Fjalë: element (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (21): andel, ära, dyrkan, heder, honnör, vördnad, bit, del, detalj, lott, part, utsnitt, lem, element, grundämne, rot, rotmärke, addend, beståndsdel, ingrediens, komponent
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez element, element tv, element table, element skateboards, element lounge bar tirane, element kimik, element në suedisht, andel në shqip
element në suedisht