perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

erë në suedisht

Fjalë: erë (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): arom, odör, blast, vind, lukt, doft
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez erë, erë në suedisht, arom në shqip
erë në suedisht

Fjalë të ngjashme

projekte shtepie vaj lini dash gjoka