perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

etiketë në suedisht

Fjalë: etiketë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): etikett
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez etiketë, etiketë në suedisht, etikett në shqip
etiketë në suedisht