perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në suedisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): bov, förbrytare, kriminell, anstiftare
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në suedisht, bov në shqip
fajtor në suedisht

Fjalë të ngjashme

projekt detyrë