perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në suedisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): förtjäna, bemäktiga, få, förvärva, hinna, spara
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez fitoj, fitoj në suedisht, förtjäna në shqip
fitoj në suedisht