perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flak në suedisht

Fjalë: flak (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): slunga
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez flak, flax seeds, flakboy, flak tower, flak photo, flak meaning, flak në suedisht, slunga në shqip
flak në suedisht