perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në suedisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): fjäril
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në suedisht, fjäril në shqip
flutur në suedisht

Fjalë të ngjashme

ha gayyy buke shtepie