perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në suedisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): fästning, borg, citadell, fäste, festning
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez fortesë, fortesë në suedisht, fästning në shqip
fortesë në suedisht

Fjalë të ngjashme

dysheme teknike vendos media vaj lini