perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

frazë në suedisht

Fjalë: frazë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): återbäring, återlämning, avtagsväg, fras, kröka, kurva, vändning
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez frazë, frazë në suedisht, återbäring në shqip
frazë në suedisht