perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në suedisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): dunk, fat, kagge, tunna, gevärspipa
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez fuçi, fuçi në suedisht, dunk në shqip
fuçi në suedisht