perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

furtunë në suedisht

Fjalë: furtunë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): åskväder, oväder, storm, anfall, anlopp
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez furtunë, furtunë në suedisht, åskväder në shqip
furtunë në suedisht