perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fustan në suedisht

Fjalë: fustan (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): dräkt, kläda, klänning, plagg, beklädnad, dress, kläder, klär
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez fustan, fustani i kuq, fustana te shkurter, fustana per mbremje te matures, fustana per gra, fustana per femra, fustan në suedisht, dräkt në shqip
fustan në suedisht