perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fytyrë në suedisht

Fjalë: fytyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): fasad, framsida, panna, tät, emot, anlete, ansiskt, åsyn, bog, front, ansikte, syn
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez fytyrë, fytyrë në suedisht, fasad në shqip
fytyrë në suedisht

Fjalë të ngjashme

marr dhe jap.al puth abu abu