perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gërshërë në suedisht

Fjalë: gërshërë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): saks, sax
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gërshërë, gërshërë në suedisht, saks në shqip
gërshërë në suedisht