perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gabim në suedisht

Fjalë: gabim (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): blunder, bock, fel, groda, mangel, misstag, tabbe, villfarelse
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gabim, gabim zagarolo, gabim shtypi, gabim rrjete ne tenis, gabim ortografik, gabim mjekimi, gabim në suedisht, blunder në shqip
gabim në suedisht

Fjalë të ngjashme

kam mall varr technologies