perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

garazh në suedisht

Fjalë: garazh (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): garage
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez garazh, garazh movie, garazh film, garageband, garage shoes, garage sales, garazh në suedisht, garage në shqip
garazh në suedisht