perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në suedisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): finger, tå
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gisht, gisht në suedisht, finger në shqip
gisht në suedisht

Fjalë të ngjashme

pell grant sqep form