perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjëmon në suedisht

Fjalë: gjëmon (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): åska, dån, dåna, dundra, mullra
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gjëmon, gjëmon në suedisht, åska në shqip
gjëmon në suedisht