perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në suedisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): orm, slang, huggorm
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gjarpër, gjarpër në suedisht, orm në shqip
gjarpër në suedisht