perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në suedisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): sextio
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në suedisht, sextio në shqip
gjashtëdhjetë në suedisht