perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në suedisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): knä
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në suedisht, knä në shqip
gju në suedisht

Fjalë të ngjashme

shih tv shqip live furrë buke