perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në suedisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): farmor, mormor, mormoder, paj, tös
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në suedisht, farmor në shqip
gjyshe në suedisht