perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në suedisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (10): feminin, hona, kvinnlig, kvinnfolk, hunn, fru, hustru, kone, maka, vivo
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në suedisht, feminin në shqip
grua në suedisht

Fjalë të ngjashme

merrjep qen pakwheels pull and bear uk