perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në suedisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (16): avspärra, block, blockera, hindra, klots, kvarter, binge, hög, hop, påle, stapel, trave, bunke, bål, hauge, stack
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në suedisht, avspärra në shqip
grumbull në suedisht