perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në suedisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (10): flock, samling, skare, skock, tropp, grupp, sett, aggregat, band, lag
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në suedisht, flock në shqip
grup në suedisht

Fjalë të ngjashme

cigare ne enderr vallzim popullor