perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në suedisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): skramla, surra
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez gumëzhin, gumëzhin në suedisht, skramla në shqip
gumëzhin në suedisht