perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në suedisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): båld, duktig, modig, styv, tapper, manlig, behjärtad, dristig, vågsam
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në suedisht, båld në shqip
guximtar në suedisht