perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

han në suedisht

Fjalë: han (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): härbärge, krog, hospits
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez han, han university, han solo, han shot first, han ji min, han hyo joo, han në suedisht, härbärge në shqip
han në suedisht

Fjalë të ngjashme

kliko këtu shkoj ramazani