perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

helm në suedisht

Fjalë: helm (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): etter, gift, edler
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez helm, helm of the cursed protector, helm of the crackling protector, helm of awe, helm kyt, helm ink, helm në suedisht, etter në shqip
helm në suedisht