perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në suedisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): avblända, kupa, nyans, skärm, skugga, skygge
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në suedisht, avblända në shqip
hije në suedisht