perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në suedisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (15): smäcker, smal, smärt, spenslig, tunn, gles, rar, sällsam, sällsynt, sökt, tunnsådd, mager, slank, spenstig, slapp
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez hollë, hollë në suedisht, smäcker në shqip
hollë në suedisht