perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në suedisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): förlora, avrätta, mista, miste, förirra, vilse, sumpa, tappa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në suedisht, förlora në shqip
humbas në suedisht