perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në suedisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): individuell, enskild, personlig, privat, enkel, separat, strödd, respektive
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në suedisht, individuell në shqip
individual në suedisht