perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në suedisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): ej, icke, inte, nej
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në suedisht, ej në shqip
jo në suedisht