perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këngë në suedisht

Fjalë: këngë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): sång, sang, visa, vise
Vlerësim:
(3.3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez këngë, këngë shqiptare, këngë shqip, këngë për vitin e ri, këngë për nënën, këngë për gjyshen, këngë në suedisht, sång në shqip
këngë në suedisht